Středoškolský baseball, softball playoff plán

  Hráči Green Valley Avari Morris (11), Gabby Machida (1) a Mikee Morris (17) si plácnou ruce s... Hráči Green Valley Avari Morris (11), Gabby Machida (1) a Mikee Morris (17) si plácli ruce s Faith Lutheran poté, co vyhráli středoškolský softballový zápas na Faith Lutheran High School v pátek 28. dubna 2023 v Las Vegas. (Ellen Schmidt/Las Vegas Review-Journal) @ellenschmidttt

BASEBALL



(Ligy: D=poušť, M=hora, C=střed, S=jih)



Třída 5A



Turnaj jižního regionu

pondělí



Všechny zápasy v 16 hodin. u vyššího semene

Hra 1: Ne. 4D korunován na č. 1M biskup Gorman

Hra 2: č. 3M Faith Lutheran na č. 2D Basic



Hra 3: No. 4M Arbor View na č. 1 Green Valley

Hra 4: No. 3D Centennial v No. 2M Desert Oasis

úterý

Všechny zápasy v 16 hodin. u vyššího semene

Držák vítěze

Hra 5: Vítěz hry 1 versus vítěz hry 2

Hra 6: Vítěz hry 3 versus vítěz hry 4

Vylučovací hry

Hra 7: Poražená hra 1 versus prohraná hra 2

Hra 8: Poražená hra 3 vs. Poražená hra 4

středa

Všechny zápasy v 16 hodin. u vyššího semene

Držák vítěze

Hra 9: Vítěz hry 5 versus vítěz hry 6

Vylučovací hry

Hra 10: Poražená hra 6 versus vítěz 7. hry

Hra 11: Hra 5 poražená versus hra 8 vítěz

Čtvrtek

Hra 12: Vítěz hry 10 versus vítěz hry 11, 13:00 ve hře 9 loser

Hra 13: Vítěz hry 12 ve hře 9 poražený, 16:00.

pátek

Mistrovství

Čas a místo TBD

Hra 14: Vítěz hry 9 vs. vítěz hry 13; V případě potřeby následuje hra 15

Státní turnaj třídy 4A

středa

Všechny zápasy v 16 hodin. u vyšších semen, pokud není uvedeno jinak

Hra 1: č. 5D Desert Pines na č. 4M Silverado

Hra 2: č. 3D Doral Academy na č. 6 Legacy

Hra 3: Č. 5M Durango na č. 4D Del Sol

Hra 4: No. 6D Chaparral na No. 3M Tech

jaké znamení zvěrokruhu je červenec 7

Čtvrtek

Všechny zápasy v 16 hodin. u vyššího semene

Hra 5: Vítěz hry 1 na č. 1D Shadow Ridge

Hra 6: Vítěz hry 2 na 2M Sierra Vista

Hra 7: Vítěz hry 3 na č. 1M Foothill

Hra 8: Vítěz hry 4 na č. 2D Bonanza

pátek

Vylučovací hry

Všechny zápasy v 16 hodin. na vyšší semeno, pokud není uvedeno jinak

Hra 9: Poražená hra 1 vs. Poražená hra 6

Hra 10: Poražená hra 2 vs. Poražená hra 5

Hra 11: Poražená hra 3 vs. Poražená hra 8

Hra 12: Poražená hra 4 vs. Poražená hra 7

sobota

Všechny zápasy v 11:00 ve vyšším počtu

Držák vítěze

Hra 13: Vítěz hry 5 versus vítěz hry 6

Hra 14: Vítěz hry 7 versus vítěz hry 8

Vylučovací hry

Hra 15: Vítěz hry 9 versus vítěz hry 10

Hra 16: Vítěz hry 11 versus vítěz hry 12

18. května

Všechny hry na College of Southern Nevada

Držák vítěze

Hra 19: Vítěz hry 13 versus vítěz hry 14, 11:30

Vylučovací hry

Zápas 17: Vítěz hry 15 vs. Poražený zápas 14, 14:00

Zápas 18: Vítěz zápasu 16 vs. Poražený zápas 13, 16:30

19. května

Všechny hry v Bishop Gorman

Vylučovací hry

Hra 20: Vítěz hry 17 versus vítěz hry 18, 14:30

Zápas 21: Vítěz hry 20 vs. Poražený zápas 19, 16:45

20. května

Mistrovství

Na College of Southern Nevada

Hra 22: Vítěz hry 19 vs. vítěz hry 21, 10:00, v případě potřeby bude následovat hra 23

Třída 3A

Turnaj jižního regionu

pondělí

Všechny zápasy v 16 hodin. u vyššího semene

Hra 1: Eldorado č. 8 v Boulder City č. 1M

Hra 2: Č. 5 SLAM Academy v č. 2D Virgin Valley

nesnáším svého zetě

Hra 3: Západ č. 7 v údolí Moapa č. 1D

Hra 4: Clark č. 6 na č. 2M Pahrump Valley

úterý

Všechny zápasy v 16 hodin. u vyššího semene

Držák vítěze

Hra 5: Vítěz hry 1 versus vítěz hry 2

Hra 6: Vítěz hry 3 versus vítěz hry 4

Vylučovací hry

Hra 7: Poražená hra 1 versus prohraná hra 2

Hra 8: Poražená hra 3 vs. Poražená hra 4

středa

Všechny zápasy v 16 hodin. u vyššího semene

Držák vítěze

Hra 9: Vítěz hry 5 versus vítěz hry 6

Vylučovací hry

Hra 10: Hra 5 poražená versus hra 7 vítěz

Hra 11: Hra 6 poražená versus hra 8 vítěz

Čtvrtek

Hra 12: Vítěz hry 10 versus vítěz hry 11, 13:00 ve hře 9 loser

Hra 13: Vítěz hry 12 ve hře 9 poražený, 16:00.

pátek

Mistrovství

Čas a místo TBD

Hra 14: Vítěz hry 9 vs. vítěz hry 13; V případě potřeby následuje hra 15

Třída 1A

Turnaj jižního regionu

Všechny hry v Pahranagat Valley

Čtvrtek

Hra 1: č. 2C Round Mountain vs. č. 1S Pahranagat Valley, 15:00

Zápas 2: č. 2S Liberty Baptist vs. č. 1C Indian Springs, 17:30

pátek

Držák vítěze

Hra 3: Vítěz hry 1 versus vítěz hry 2, 13:00

Vylučovací hry

Zápas 4: Poražený zápas vs. Poražený zápas 2, 15:30

Hra 5: Vítěz 4. hry versus poražený 3. zápas, 18:00

sobota

Mistrovství

Hra 6: Vítěz hry 3 vs. vítěz hry 5, 10:00, hra 7 bude následovat v případě potřeby

Softball

Třída 5A

Turnaj jižního regionu

pondělí

Všechny zápasy v 16 hodin. u vyššího semene

Hra 1: N. 4D Coronado na č. 1M Shadow Ridge

Hra 2: No. 3M Arbor View na No. 2D Centennial

Hra 3: č. 4M Liberty na č. 1D Green Valley

Hra 4: č. 3D Faith Lutheran na č. 2M Palo Verde

686 andělské číslo

úterý

Všechny zápasy v 16 hodin. u vyššího semene

Držák vítěze

Hra 5: Vítěz hry 1 versus vítěz hry 2

Hra 6: Vítěz hry 3 versus vítěz hry 4

Vylučovací hry

Hra 7: Poražená hra 1 versus prohraná hra 2

Hra 8: Poražená hra 3 vs. Poražená hra 4

středa

Všechny zápasy v 16 hodin. u vyššího semene

Držák vítěze

Hra 9: Vítěz hry 5 versus vítěz hry 6

Vylučovací hry

Hra 10: Vítěz hry 7 versus poražená hra 5

Hra 11: Vítěz hry 8 versus poražená hra 6

Čtvrtek

Hra 12: Vítěz hry 10 versus vítěz hry 11, 13:00 ve hře 9 loser

Hra 13: Vítěz hry 12 ve hře 9 poražený, 16:00.

pátek

Mistrovství

Čas a místo TBD

Hra 14: Vítěz hry 9 vs. vítěz hry 13; V případě potřeby následuje hra 15

Státní turnaj třídy 4A

středa

Všechny zápasy v 16 hodin. u vyšších semen, pokud není uvedeno jinak

Hra 1: No. 5D Doral Academy v No. 4M Las Vegas

Hra 2: No. 6M Legacy v No. 3D Spring Valley

Hra 3: č. 5M Bonanza na č. 4D Chaparral

Hra 4: č. 6D Mojave na č. 3M Durango

Čtvrtek

Všechny zápasy v 16 hodin. u vyššího semene

Hra 5: Vítěz hry 1 na č. 1D Silverado

Hra 6: Vítěz hry 2 na č. 2M Tech

Hra 7: Vítěz hry 3 na pozici 1M Bishop Gorman

Hra 8: Vítěz hry 4 na 2D Cimarron-Memorial

pátek

Vylučovací hry

Všechny zápasy v 16 hodin. na vyšší semeno, pokud není uvedeno jinak

Hra 9: Poražená hra 1 vs. Poražená hra 6

Hra 10: Poražená hra 2 vs. Poražená hra 5

Hra 11: Poražená hra 3 vs. Poražená hra 8

Hra 12: Poražená hra 4 vs. Poražená hra 7

sobota

Všechny zápasy v 11:00 ve vyšším počtu

Držák vítěze

Hra 13: Vítěz hry 5 versus vítěz hry 6

Hra 14: Vítěz hry 7 versus vítěz hry 8

Vylučovací hry

Hra 15: Vítěz hry 9 versus vítěz hry 10

Hra 16: Vítěz hry 11 versus vítěz hry 12

18. května

Všechny hry na College of Southern Nevada

Držák vítěze

Hra 19: Vítěz hry 13 versus vítěz hry 14, 11:30

Vylučovací hry

Zápas 17: Poražený zápas 14 vs. Vítěz zápasu 15, 14:00

Zápas 18: Poražený zápas 13 versus vítěz zápasu 16, 16:30

19. května

Všechny hry v Bishop Gorman

Vylučovací hry

Hra 20: Vítěz hry 17 versus vítěz hry 18, 14:30

Zápas 21: Poražený zápas 19 vs. vítěz zápasu 20, 16:45

20. května

Mistrovství

Na College of Southern Nevada

Hra 22: Vítěz hry 19 vs. vítěz hry 21, 10:00, v případě potřeby bude následovat hra 23

Třída 3A

Turnaj jižního regionu

pondělí

Všechny zápasy v 16 hodin. u vyššího semene

Hra 1: č. 8 Canyon Springs v č. 1M Boulder City

Hra 2: č. 5 Moapa Valley v č. 2D Clark

Hra 3: Údolí č. 7 v Panenském údolí č. 1D

Hra 4: č. 6 Pahrump Valley na 2M SLAM Academy

úterý

Všechny zápasy v 16 hodin. u vyššího semene

Držák vítěze

Hra 5: Vítěz hry 1 versus vítěz hry 2

Hra 6: Vítěz hry 3 versus vítěz hry 4

Vylučovací hry

Hra 7: Poražená hra 1 versus prohraná hra 2

Hra 8: Poražená hra 3 vs. Poražená hra 4

středa

8. října kompatibilita se zvěrokruhem

Všechny zápasy v 16 hodin. u vyššího semene

Držák vítěze

Hra 9: Vítěz hry 5 versus vítěz hry 6

Vylučovací hry

Hra 10: Hra 5 poražená versus hra 7 vítěz

Hra 11: Hra 6 poražená versus hra 8 vítěz

Čtvrtek

Hra 12: Vítěz hry 10 versus vítěz hry 11, 13:00 ve hře 9 loser

Hra 13: Vítěz hry 12 ve hře 9 poražený, 16:00.

pátek

Mistrovství

Čas a místo TBD

Hra 14: Vítěz hry 9 vs. vítěz hry 13; V případě potřeby následuje hra 15

Třída 1A

Turnaj jižního regionu

Všechny hry v Pahranagat Valley

Čtvrtek

Hra 1: Ne. 4 Indian Springs. Když. 1. Údolí Pahranagat, 17:30

Zápas 2: Tonopah č. 3 vs. č. 2 Round Mountain, 15:00

pátek

Držák vítěze

Hra 3: Vítěz hry 1 vs. vítěz hry 2, poledne

Vylučovací hry

Zápas 4: Poražený zápas 1 vs. Poražený zápas 2, 14:30

Hra 5: Vítěz 4. hry versus poražený 3. zápas, 17:00

sobota

Mistrovství

Hra 6: Vítěz hry 3 vs. vítěz hry 5, 10:00, hra 7 bude následovat v případě potřeby

Kontaktujte Alexe Wrighta na awright@reviewjournal.com. Následovat @AlexWright1028 na Twitteru.