Shrnutí přípravy: Faith Lutheran dominuje v prvním vítězství sezóny

Hráči Liberty se zbláznili do své studentské sekce poté, co vyhráli střední školu třídy 5A za... Hráči Liberty se zbláznili se svou studentskou sekcí poté, co v pátek 19. srpna 2022 v Hendersonu vyhráli svůj středoškolský fotbalový zápas třídy 5A proti Palo Verde na Liberty High School. (Ellen Schmidt/Las Vegas Review-Journal) @ellenschmidttt

Rylan Walter házel na 260 yardů a tři přistání a Faith Lutheran zaznamenala 31 po sobě jdoucích bodů, aby předběhla Reeda a v pátek při zahájení sezóny Crusaders zvítězila 37:13.

Walter přihrával 20 za 27 a díky skóre se spojil s Peytonem Steigerwaldem, Nehemiahem Brooksem a Masonem Adayem.

Steigerwald zachytil šest přihrávek na 104 yardů a Cale Bresliln běžel na 118 yardů a touchdown pro Crusaders. Vicentico Pringle vyvrcholil skóre tím, že se ve čtvrté čtvrtině vrátil ze zákroku na touchdown.

jaké znamení je 21. června

Orem (Utah) 21, Desert Pines 14 — Na hřišti Orem Desert Pines v prvním poločase čtyřikrát otočili míč, ale stále měli šanci pozdě, než přišli o krok.

Jaguars (0-1) měli míč v 10yardové linii Tigers, do konce zbývaly méně než dvě minuty, ale nedokázali ho zasáhnout.

První hráči zaznamenali oba touchdowny Desert Pines, při 99yardovém kickoff returnu od Treye Jacksona a 40yardové přihrávce od Marquise Robyho na Massiaha Minga.

Canyon Springs 18, Arcadia (Kalifornie) 14 — V Canyon Springs Darrell Finks běžel na dva touchdowny a zachytil přihrávku a Pioneers se drželi poté, co se ujali vedení 18-0 v poločase.

Amere Swann také vstřelil touchdown pro Canyon Springs (1-0), jehož obrana ztuhla v desítce a zbývaly necelé dvě minuty na odvrácení Arcadie.

'Bylo to velké vítězství, se spoustou mladých dětí na nových pozicích,' řekl trenér Canyon Springs Quincy Burts, který získal své první vítězství jako trenér Pioneers. 'Museli se učit a makat, ale ukázali hodně houževnatosti.'

Austintown-Fitch (Ohio) 42, Foothill 10 — V Austintown-Fitch domácí Falcons skórovali koncem prvního poločasu touchdownem a ujali se vedení 21:10, což trenér Foothill Vernon Brown označil za průlom.

Ryan-Blake Wilson zachytil 15yardovou touchdownovou přihrávku od Masona Dewa ve druhé čtvrtině a remizoval Foothill (0-1) do čtyř. Ale Falcons nedokázali zastavit běh Austintown-Fitch ve druhém poločase.

andělské číslo 272

Sierra Vista 6, Legacy 0 — V Sierra Vista zachytil Jerron Baker přihrávku a vrátil ji na touchdown v první čtvrtině pro Mountain Lions.

Sierra Vista (1-0) si vysloužila vyřazení, přestože Legacy (0-1) několikrát vjel do červené zóny, než se zastavil. Mountain Lions využili svou běžeckou hru, aby ve druhém poločase udrželi hodiny a unikli s výhrou.

Základní 14, Desert Oasis 0 — V Desert Oasis se Joe Garza a Marcellus Moore připojili k 40yardovému touchdownu na první jízdě Wolves a o zbytek se postarala obrana.

Robert Wren běžel pro touchdown a Basic (1-0) punl pouze jednou, ale měl tři touchdowny odvolány penaltami, chyby, které trenér Jeff Cahill řekl, byly „typické pro první zápas“.

Spring Valley 45, Chaparral 7 — Ve Spring Valley Tipisone Manu běžel na tři přistání a Grizzlies kontrolovali hru.

taurus, sexualitní rysy, žena

Široký přijímač Spring Valley Alec Livingston dva dny po smrti svého otce zachytil přistávací průchod.

'Bylo to skvělé vidět,' řekl trenér Spring Valley Marcus Teal. 'Alec hrál s těžkým srdcem.' Jeho otec pro něj znamenal všechno.'

Kelze Howard vedl defenzivní úsilí Grizzlies se třemi pytli.

Clark 39, Cheyenne 8 — V Cheyenne Mason King hodil na dva touchdowny a běžel na dva pro Chargers.

Marquise Hill chytil 75yardový a Irving Daniels přidal 15yardový TD příjem pro Clarka (1-0) a Jimone Jimerson běžel na dva TD.

Mojave 27, Del Sol 12 — V Mojave se Zaquon Henderson ucházel o dva touchdowny, aby vedl útok Rattlers, který běžel na 238 yardů.

jaké znamení je 20. listopadu

Donte Hookfin běžel pro touchdown a přidal tři tackly pro ztrátu a dva sacky pro Mojave (1-0) a Mike Wooten hodil o skóre.

Rancho 59, Pinecrest Cadence 6 — V Rancho vrátil Malik McHugh úvodní výkop pro touchdown pro Rams.

Toby Sayphone běžel na 173 yardů a zaznamenal touchdowny na čtyřech ze svých osmi přenosů a Jeremy Evans běžel na 82 yardů a skóroval na obou svých přenosech pro Rancho (1-0).

Virgin Valley 54, Eldorado 20 — V Eldorado byl Gunner Cortez 11 na 14 na 272 yardů a čtyři přistání pro Bulldogs.

význam 233

Hunter Otteson běžel na 180 yardů a touchdown a Isaiah Frieling přidal 141 yardů na 12 přenosů pro Bulldogs (1-0). Chase Otteson zachytil šest přihrávek na 146 yardů a touchdown a také běžel o skóre pro Virgin Valley.

Moab Valley 26, Hurikán (Utah) 22 — V Moapa Valley se Piráti dostali do vedení 20:0, ale potřebovali 53yardový záchytný return od Degana Jonese ve čtvrté čtvrtině, aby natáhli svou vítěznou sérii na 16.

Landon Wrzesinski běžel na 86 yardů a touchdown a zachytil tři přihrávky na 127 yardů, včetně 70 yardů za skóre na screen pass.

Piráti v první hře druhého poločasu neuspěli a Hurricane inkasoval, aby zahájil svůj comeback.

The Meadows 41, Mater East 8 — V The Meadows hodil Sean Gosse na tři přistání a Mustangs si vybudovali poločasové vedení 41:0.

Evan Baalbaky, John McGill a Peter Diugu chytili touchdownové přihrávky a Dawson Levine si pro The Meadows (1-0) vybojoval dvě skóre.

Kontaktujte Jasona Ortsa na jorts@reviewjournal.com. Následovat @SportsWithOrts na Twitteru.