Raiders se znovu sebezničí ve ztrátě s Steelers

Široký přijímač Pittsburgh Steelers George Pickens (14) skóroval s bezpečností Duro Las Vegas Raiders... Široký přijímač Pittsburgh Steelers George Pickens (14) skóroval s bezpečnostním Duronem Harmonem (30) Las Vegas Raiders bránícím během druhé poloviny fotbalového zápasu NFL v Pittsburghu, sobota 24. prosince 2022. Steelers vyhráli 13:10. (AP Photo/Fred Vuich)  Pittsburgh Steelers running back Najee Harris (22) se střetl s gangem během první poloviny fotbalového zápasu NFL proti Las Vegas Raiders v Pittsburghu, v sobotu 24. prosince 2022. (AP Photo/Fred Vuich)  Linebacker Pittsburgh Steelers Alex Highsmith (56) vyhodil quarterbacka Las Vegas Raiders Dereka Carra (4) během druhé poloviny fotbalového zápasu NFL v Pittsburghu, v sobotu 24. prosince 2022. (AP Photo/Don Wright)  Širokoúhlý přijímač Las Vegas Raiders Hunter Renfrow (13) se vrhá na touchdown s bezpečností Pittsburgh Steelers Tre Norwood (21) bránící se během první poloviny fotbalového zápasu NFL v Pittsburghu, sobota 24. prosince 2022. (AP Photo/Fred Vuich )  Širokoúhlý přijímač Las Vegas Raiders Hunter Renfrow (13) se potápí na přistání během první poloviny fotbalového zápasu NFL proti Pittsburgh Steelers v Pittsburghu, v sobotu 24. prosince 2022. (AP Photo/Fred Vuich)  Široký přijímač Las Vegas Raiders Hunter Renfrow (13) slaví s quarterbackem Derekem Carrem (4) po touchdownu během první poloviny fotbalového zápasu NFL proti Pittsburgh Steelers v Pittsburghu, sobota 24. prosince 2022. (AP Photo/Don Wright)  Las Vegas Raiders running back Josh Jacobs (28) nese míč během prvního poločasu fotbalového zápasu NFL proti Pittsburgh Steelers v Pittsburghu, v sobotu 24. prosince 2022. (AP Photo/Fred Vuich)  Las Vegas Raiders running back Ameer Abdullah (22) se utká po krátkém zisku během první poloviny fotbalového zápasu NFL proti Pittsburgh Steelers v Pittsburghu, sobota 24. prosince 2022. (AP Photo/Don Wright)  Obránce Las Vegas Raiders Derek Carr (4) volá signály během první poloviny fotbalového zápasu NFL proti Pittsburgh Steelers v Pittsburghu, sobota 24. prosince 2022. (AP Photo/Don Wright)  Las Vegas Raiders v těsném závěsu Darren Waller (83) zachytil přihrávku s Damontae Kazee (23) bránícím se v Pittsburgh Steelers během první poloviny fotbalového zápasu NFL v Pittsburghu, sobota 24. prosince 2022. (AP Photo/Fred Vuich)  Útok Las Vegas Raiders se postavil proti obraně Pittsburgh Steelers během první poloviny fotbalového zápasu NFL v Pittsburghu, sobota 24. prosince 2022. (AP Photo/Don Wright)  Široký přijímač Pittsburgh Steelers Diontae Johnson, vlevo, je sražen rohovým obráncem Las Vegas Raiders Amikem Robertsonem, vpravo poté, co chytil během první poloviny fotbalového zápasu NFL v Pittsburghu, sobota 24. prosince 2022. (AP Photo/ Don Wright)  Obránce Las Vegas Raiders Derek Carr (4) volá signály během první poloviny fotbalového zápasu NFL proti Pittsburgh Steelers v Pittsburghu, sobota 24. prosince 2022. (AP Photo/Don Wright)  Široký přijímač Las Vegas Raiders Davante Adams (17) běží po chytu během první poloviny fotbalového zápasu NFL proti Pittsburgh Steelers v Pittsburghu, sobota 24. prosince 2022. (AP Photo/Don Wright)  Pittsburgh Steelers napjatý Pat Freiermuth (88) je řešen po úlovku během první poloviny fotbalového zápasu NFL proti Las Vegas Raiders v Pittsburghu, sobota 24. prosince 2022. (AP Photo/Don Wright)  Las Vegas Raiders running back Josh Jacobs (28) je konfrontován obráncem Pittsburgh Steelers Robertem Spillanem (41) během první poloviny fotbalového zápasu NFL v Pittsburghu, v sobotu 24. prosince 2022. (AP Photo/Don Wright)  Pittsburgh Steelers running back Najee Harris (22) se utká s linebackerem Las Vegas Raiders Denzelem Perrymanem (52) během první poloviny fotbalového zápasu NFL v Pittsburghu, v sobotu 24. prosince 2022. (AP Photo/Don Wright)  't get past Las Vegas Raiders tight end Foster ... Linebacker Pittsburgh Steelers T.J. Watt (90) se nemůže dostat přes Foster Moreau (87) z Las Vegas Raiders, protože quarterback Derek Carr (4) dostal přihrávku během první poloviny fotbalového zápasu NFL v Pittsburghu, v sobotu 24. prosince 2022. (AP Photo/Don Wright)  Hlavní trenér Las Vegas Raiders Josh McDaniels gestikuluje na postranní čáře během prvního poločasu fotbalového zápasu NFL proti Pittsburgh Steelers v Pittsburghu, sobota 24. prosince 2022. (AP Photo/Don Wright)  Široký přijímač Pittsburgh Steelers Diontae Johnson (18) je v prvním poločase fotbalového zápasu NFL v Pittsburghu v sobotu 24. prosince 2022 napaden Las Vegas Raiders running backem Zamirem Whitem (35). (AP Photo/Fred Vuich)  Pittsburgh Steelers running back Najee Harris (22) se potýká s rohovým obráncem Las Vegas Raiders Natem Hobbsem (39) během druhé poloviny fotbalového zápasu NFL v Pittsburghu, v sobotu 24. prosince 2022. (AP Photo/Don Wright)  Las Vegas Raiders running back Josh Jacobs (28) je potírán gangem během druhé poloviny fotbalového zápasu NFL proti Pittsburgh Steelers v Pittsburghu, v sobotu 24. prosince 2022. (AP Photo/Don Wright)  Linebacker Pittsburgh Steelers Alex Highsmith (56) vyhodil quarterbacka Las Vegas Raiders Dereka Carra (4) během druhé poloviny fotbalového zápasu NFL v Pittsburghu, v sobotu 24. prosince 2022. (AP Photo/Don Wright)  Široký přijímač Pittsburgh Steelers George Pickens (14) je řešen obráncem Las Vegas Raiders Maxxem Crosbym (98) během druhé poloviny fotbalového zápasu NFL v Pittsburghu, v sobotu 24. prosince 2022. (AP Photo/Don Wright)  Obránce Pittsburgh Steelers Kenny Pickett (8) hodí přihrávku během prvního poločasu fotbalového zápasu NFL proti Las Vegas Raiders v Pittsburghu, v sobotu 24. prosince 2022. (AP Photo/Fred Vuich)  ' wife Dana, center, and son Do ... Majitel Pittsburgh Steelers Art Rooney II, vlevo, a manželka Franca Harrise Dana, uprostřed, a syn Dok, se účastní ceremonie k vyřazení Harrisova dresu s číslem 32 v poločase fotbalového zápasu NFL proti Las Vegas Raiders Sobota 24. prosince , 2022. Harris, čtyřnásobný šampion Super Bowl, zemřel 21. prosince 2022 ve věku 72 let. (AP Photo/Don Wright)

PITTSBURGH – Vezmeme-li v úvahu zimní bouři, která srazila teplotu na 33leté minimum pro zápas Steelers, emoce z náhlé smrti ikony Pittsburghu Franca Harrise a nostalgii 50. výročí jednoho z nejikoničtějších okamžiků v NFL. historie, nájezdníci v sobotu večer odráželi věci na všech frontách.

Ale nakonec byli jejich největším nepřítelem oni sami při prohře 13:10 na Acrisure Stadium, která je nechala kopat do sebe kvůli zraněním, které si sami způsobili, od obratů přes nákladné penalty až po nevyužité příležitosti.

Tímto způsobem to byl mikrokosmos jejich neuspokojivé sezóny, která je téměř jistě vynechá z play off.

Poslední hřebík do této rakve zasadil quarterback Steelers Kenny Pickett, který házel dalšímu nováčkovi Georgi Pickensovi na 14yardový touchdown a zbývalo 46 sekund.

Abych byl upřímný, Raiders (6-9) to ztratili, než se to dostalo do tohoto bodu, a jako obvykle to bylo jejich vlastními rukama.

anděl číslo 207

Došlo ke konci, když quarterback Derek Carr svrhl wide receivera Huntera Renfrowa, přičemž na jeho třetí zásah zbývalo 29 sekund.

'Příliš mnoho chyb, příliš mnoho chyb, které si sami způsobili,' řekl trenér Josh McDaniels. 'V kritických situacích není dost dobrý fotbal.'

16. dubna znamení zvěrokruhu

Carrův rekord v chladném počasí je dobře znám. Při vstupu do sobotního zápasu, který začal teplotou 9 stupňů, ale s chladným větrem klesl na minus 14, měl Carr 0:6, když byla teplota 37 stupňů nebo nižší. A sobotní podmínky byly zdaleka nejchladnější, ve kterých hrál.

V pěti zápasech pod 37 stupňů před zápasem play off s divokou kartou v minulé sezóně v Cincinnati má Carr v každém zápase jeden touchdown a jednou překonal 222 yardů. Zahodil i pět zákroků.

V sobotu by to byla opět jeho zkáza.

'Všichni v nich museli hrát,' řekl Carr o podmínkách. 'Bez ohledu na to, musíte dělat svou práci, jak nejlépe umíte, a pro mě se jen snažím ze všech sil zasáhnout své chlapy a najít otevřený přijímač.'

Carr skončil se 174 yardy na 16 ze 30 přihrávek s touchdownem a třemi zastaveními.

'Je těžké to překonat,' řekl McDaniels o zachycení. 'Pokud prohrajete bitvu o obrat v této lize, většinou prohrajete hru.'

A když si myslím, že to pro Raiders začalo tak dobře.

Vyhráli zahajovací los teprve podruhé v této sezóně, ale než aby se odkládali na druhý poločas, k čemuž má většina týmů tendenci, rozhodli se pro úvodní výkop.

Ukázalo se, že to bylo moudré rozhodnutí. Ujeli 72 yardů ve 14 hrách, oholili se více než osm minut a inkasovali, když se Carr a Renfrow připojili na 14yardový touchdown pass na třetím a sedmém místě.

kolik peněz má Bill Clinton

Připravila půdu pro počasím ovlivněný první poločas, ve kterém se oba týmy snažily naplánovat a naplánovat hru podle podmínek, které kromě chladu představovaly i období nárazového větru.

Přitom bylo břemeno obrany nájezdníků držet se. A přesně to se povedlo, když ve třetím zápase v řadě odevzdali pouhé tři body za první poločas.

Zahrnoval dvě velké tribuny hluboko v území Raiders, ve kterých odvrátili Steelers vynucením pokusů o branku z pole. První plul správně, aby si udržel vedení 7:0. Druhý si po 44yardovém gólu Chrise Boswella udržel své vedení na 7:3.

Raiders však získali tři body hned zpět tím, že ujeli 53 yardů v devíti hrách a vytvořili 40yardový field goal Daniela Carlsona s pěti sekundami do konce poločasu, aby zvýšili výhodu na 10-3.

co je to znamení zvěrokruhu 29

Mělo to být víc, ale dva Carrovy hody na wide receivera Davante Adamse plachtily široko a vysoko pro nedokončení. Při druhém Adams ztratil svého obránce a byl dokořán pro to, co mohlo být snadným touchdownem.

Carr a ofenziva promarnili další velkou příležitost na začátku třetí čtvrtiny poté, co se nájezd Raiders dostal k Pickettovi, což ho přinutilo spěchat s hodem, který skončil v rukou Denzela Perrymana pro zachycení.

Carrovo nahození do těsného zakončení Fostera Moreaua, nastaveného na Steelers’ 47, sebral rohový obránce Arthur Maulet.

Brzy následovalo Carrovo druhé zachycení a toto bylo přímo na jeho bedrech, když hodil za Renfrow a do bezpečí ruce Minkah Fitzpatrickové.

Dobrá zpráva pro Raiders? Jejich obrana znovu odpověděla na zvonek, zpřísnila se na své 34 yardové čáře, aby si vynutila další pokus o gól z pole od Boswella. Tento plul doleva a Raiders stále vedli 10-3.

Carr a útok ale opět nevyužili. Na vině byl tentokrát trest za masku na Moreau, který zničil 36yardový běh Joshe Jacobse. Místo prvního propadu na Steelers’ 23 byli Raiders zálohováni na svých 26. O dvě hry později byl Carr vyhozen za 13yardovou ztrátu a Raiders puntovali.

Následoval Pittsburgh s 33yardovou jízdou na devět zápasů, zakončenou gólem ze 40 yardů od Boswella na skóre 10-6.

Možná se konec hodil na noc, kdy Steelers slavili 50. výročí „The Immaculate Reception“ a odešli do důchodu číslo 32 Harrise, který zemřel v úterý ve věku 72 let.