Přípravné fotbalové shrnutí: 2bodový pokus Liberty nedosahuje ztráty

První ročník Desert Pines Isaiah Nickels (2) slaví s prvňáčkem Billym Rossem (6) poté, co... První ročník Desert Pines Isaiah Nickels (2) slaví s prvákem Billy Rossem (6) po touchdownu během první poloviny jejich zápasu proti Canyon Springs na Desert Pines High School v pátek 26. srpna 2022 v Las Vegas. Desert Pines zaznamenal v prvním poločase 35 bodů a vedl 35:0. (Steel Brooks/Las Vegas Review-Journal)  Junior Desert Pines Isaiah Rubin (20) se v pátek 26. srpna 2022 v Las Vegas vrací v prvním poločase zápasu proti Canyon Springs na střední škole Desert Pines High School za touchdown. Desert Pines zaznamenal v prvním poločase 35 bodů a vedl 35:0. (Steel Brooks/Las Vegas Review-Journal)  's wide receiver Zachariah Branch (1) catches a touchdown pass as Mater Dei's defen ... Široký přijímač Bisho Gormana Zachariah Branch (1) zachytil touchdownovou přihrávku, když defenzivní obránce Mater Dei Cory Lavender (26) bránil během druhé poloviny zápasu na střední škole Bishop Gorman v pátek 26. srpna 2022 v Las Vegas. Mater Dei vyhrál 24-21. (Bizuayehu Tesfaye/Las Vegas Review-Journal) @btesfaye  's wide receiver Marcus Harris (10) celebrates his touchdown as Bisho Gorman's defens ... Wide receiver Mater Dei Marcus Harris (10) slaví svůj touchdown, zatímco obranný bek Bisho Gormana Jeremiah Hughes (6) se dívá jinam během druhé poloviny zápasu na střední škole Bishop Gorman v pátek 26. srpna 2022 v Las Vegas. Mater Dei vyhrál 24-21. (Bizuayehu Tesfaye/Las Vegas Review-Journal) @btesfaye

Andre Porter skočil pro touchdown od Tyrese Smithe a zbývalo mu 21 sekund, aby v pátek večer vytáhl Liberty do jednoho z Lone Peak (Utah).

Patriots se rozhodli hrát o vítězství, ale nevyšlo to.

Seřadili se ve své sadě sil na 2-bodový převod, ale Lone Peak se s výzvou popasoval a obhájce státního šampiona třídy 6A udržel domácí výhru 20-19.

Lone Peak poskočil do vedení 13-0 v první čtvrtině po touchdownu a dvou field goalech, ale Patriots (1-1) se bránili. Srovnali skóre na 13 gólem z pole ve třetí čtvrtině, než se Lone Peak ve čtvrté definitivně ujala vedení.

'Zápas samozřejmě nezačal tak, jak jsme chtěli,' řekl trenér Liberty Rich Muraco. 'Na začátku jsme si nepomohli penaltami, ale byl jsem hrdý na to, jak naše děti bojovaly. To je jeden z důvodů, proč rád hraji v tvrdých týmech mimo stát, abych viděl, jak naši kluci zvládají nepřízeň osudu.'

Faith Lutheran 25, Legacy 8 — Na Legacy běžel Cale Breslin 151 yardů a touchdown na 25 carries a Crusaders se posunuli na 2-0, čímž Legacy snížili na 0-2.

Rylan Walter hodil 16yardovou touchdownovou přihrávku na Griffina Cartyho a Faith Lutheran přidala pojistku a 45yardovou branku Cadena Chittendena z pole na vedení 12:0 po první čtvrtině.

Význam 720 andělských čísel

Chittenden přidal field goaly ze 44 a 31 yardů a Breslin skóroval ze 7 yardů ve třetí čtvrtině.

Základní 38, Centennial 14 — Na Basicu si Boston Wren zaběhl tři touchdowny, poslední 60 yarder, který pomohl Wolves odtáhnout.

Wrenův poslední touchdown přišel poté, co Centennial (0-2) snížil manko na 17-14 a Miguel Barrangan přidal touchdown na další jízdě pro Wolves (2-0).

Basic také skóroval po přihrávce Josepha Garzy na Zuri Whiters a gólu Dylana Blackwella z pole.

Palo Verde 28, SLAM Nevada 27 — V Eldorádu nastřílel Palo Verde 28 nezodpovězených bodů, pak se udržel v posledních minutách.

SLAM Nevada (1-1) skóroval méně než minutu před koncem, ale byl vyzván k penalizaci za nesportovní chování před extrabodovým pokusem, který byl mimo mísu.

Jake Fields chytil dva touchdowny od Crew Daniels a Blair Thayer si vybojoval dvě skóre pro Panthers (1-1).

Palos Verdes (Kalifornie) 38, Green Valley 24 — V Palos Verdes vedlo Green Valley 24:23, zbývalo pět minut, ale nedokázalo se udržet na začátku sezóny.

Palos Verdes (1-1) skóroval při přihrávce ze čtvrtého sestupu, poté vrátil interception pro touchdown a završil své první vítězství. Nate Richter zachytil tři touchdownové přihrávky, jednu od Jacka Thowa a dvě od Justina Delzeita, aby pomohl Gators (0-1) rally z poločasového deficitu 23-6 k vedení.

Josiah Edwards také zaznamenal rychlý touchdown pro Green Valley.

Inglewood (Kalifornie) 39, Podhůří 0 — Ve Foothill se Falcons (0-2) nedokázali dostat na útočnou dráhu a prohráli druhý zápas v řadě proti nepříteli mimo stát.

Inglewood (2-0) vedl po první čtvrtině 14-0 po dvou rychlých touchdownech, pak se do vzduchu dostal pro své poslední čtyři skóre.

Coronado 50, Clark 0 — Na Coronado dostali Cougars pojistku asi minutu do hry a byli pryč a běželi.

andělské číslo 741

Cougars (2-0) vedli po první čtvrtině 17-0 a Ryan Kiwanuka k tomu přidal tím, že zablokoval punt od Clarka (1-1) a vrátil ho 28 yardů za skóre.

Keona Espinoza běžela na dva touchdowny a Cougars vrátili interception za skóre, aby zaznamenali TDs ve všech třech fázích.

Spring Valley 34, Cimarron-Memorial 14 — Na Cimarron-Memorial (0-2) Tipisone Manu běžel na dva touchdowny a Grizzlies se ve druhém poločase stáhli.

Ethan Shuford a Alec Livingston zachytili touchdownové přihrávky a Colton Jones vrátil interception za skóre pro Grizzlies (2-0), kteří v poločase vedli 21-14.

Spring Valley překonalo šest obratů.

Rancho 35, Cheyenne 0 — V Cheyenne se Toby Sayphone ucházel o čtyři přistání pro Rams.

Abdul Adeleke vrátil fumble pro touchdown a Jeremy Evans si vynutil jistotu pro Rancho (2-0), který naskočil na Cheyenne (0-2) brzy a v polovině druhé čtvrtiny vedl 22-0.

Boulder City 60, Valley 0 — Ve Valley se Hunter Moore ucházel o dva touchdowny a Eagles nastříleli ve druhé čtvrtině 36 bodů, čímž snížili Valley na 0:2.

andělské číslo 451

Jacob Bryant a Derek Render se připojili ke dvěma touchdownům pro Boulder City (1-0), které také obdrželo dva rychlé touchdowny v druhé polovině od Joshuy Broadbenta.

Údolí Moapa 40, Eldorado 7 — V údolí Moapa se Landon Wrzesinski vrhl na tři touchdowny a Piráti dotáhli svou vítěznou sérii na 16.

Degan Jones se ucházel o dva touchdowny a Cyrus Katich se spojil s Ethanem Witterem pro touchdown ve druhé čtvrtině pro Moapa Valley (2-0), které v poločase vedlo 19-0.

Údolí Pahranagat 54, Spring Mountain 14 — V údolí Pahranagat házel Braiden Maxwell na 194 yardů a čtyři přistání a běžel na 100 yardů a skóre pro Panthers.

Carson Hansen běžel na 110 yardů a dva touchdowny a Jordan Fiatoa chytil dvě přihrávky na 100 yardů a dva touchdowny pro Pahranagat Valley (1-1), které se odrazilo od prohry z minulého týdne s Williamsem (Arizona).

Kontaktujte Jasona Ortsa na jorts@reviewjournal.com. Následovat @SportsWithOrts na Twitteru.