Bližší pohled na hry oddělující 0-3 Raiders od 3-0

Bezpečnost Tennessee Titans Amani Hooker (37) slaví před Raiders těsný konec Darren Walle ... Bezpečnost Tennessee Titans Amani Hooker (37) slaví před Raiders v těsném závěsu Darrena Wallera (83) poté, co Titáni rozbili dvoubodový pokus o převod ve druhém poločase během fotbalového zápasu NFL v neděli 25. září 2022 v Nissanu Stadion, Nashville, Tennessee (Benjamin Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Quarterback Raiders Derek Carr (4) zůstává ohromen poté, co prohrál s Arizona Cardinals v prodloužení jejich fotbalového zápasu NFL na Allegiant Stadium v ​​neděli 18. září 2022 v Las Vegas. (L.E. Baskow/Las Vegas Review-Journal) @Left_Eye_Images  Defenzivní konec Raiders Maxx Crosby (98) pronásleduje quarterbacka Los Angeles Chargers Justina Herberta (10) během první poloviny zápasu NFL na stadionu SoFi v neděli 11. září 2022 v Inglewoodu v Kalifornii (Heidi Fang/Las Vegas Review -Journal) @HeidiFang

Každá z prvních tří her Raiders má na konci v podstatě jednu poslední hru. Všichni šli proti nim, a tak se tým s vysokými očekáváními stává jediným týmem NFL 0-3.

V NFL je tak tenká hranice mezi vítězstvím a porážkou, což je lekce, kterou se Raiders v této sezóně až příliš dobře učí.

Je to určitě regrese k průměru po loňské bilanci 7-1 v zápasech, o kterých rozhodlo šest nebo méně bodů. Tento tým vytvořil rekord NFL v počtu vítězných zápasů v sezóně s pěti.

anděl číslo 204

Přestávky na konci hry v této sezóně určitě klesají opačným směrem, ale Raiders vědí, že v průběhu hry existují hry, které mohou rozhodnout o výsledku stejně jako závěrečný snímek.

„Marže je malá; to víme,“ řekl trenér Josh McDaniels. 'Všichni víme, že jsme udělali věci, ve kterých se můžeme zlepšit, počínaje mnou, a to je opravdu to, na co se můžeme zaměřit.'

Zde je pohled na klíčové momenty, ve kterých se každá z prvních tří her mohla přehoupnout do poslední sekvence a dříve:

Chargers 24, Raiders 19

samozřejmé: Raiders dostali míč v čase 3:30 ke hře a prohrávali o pět, potřebovali touchdown, aby se dostali do vedení. Derek Carr byl vyhozen na třetím a čtvrtém místě, aby potlačil to, co mohlo být vítěznou jízdou.

Dříve: Za nerozhodného stavu 3-3 ve druhé čtvrtině spadl quarterback Chargers Justin Herbert při hře o třetí down na trávník těsně vedle značky, ale Nate Hobbs ho trefil, když šel k zemi a byl potrestán osobní chybou. Namísto field goalu nebo čtvrtého pokusu o down, drive zůstal živý a vyústil v touchdown.

Chargers ve třetí čtvrtině vedli 17-10, když se Maxx Crosby obešel po pravé straně útočné čáry a trefil Herberta právě ve chvíli, kdy začal házet. Míč odkapal a mohl to být šmrnc, kdyby ho zasáhl o zlomek sekundy dříve nebo dokonce na jiném místě. Místo toho to bylo nedokončení. V další hře Herbert našel Geralda Everetta pro touchdown a zvýšil vedení na 24-10.

Carr vedl Raiders po poli na následující jízdě, aby na 25yardové čáře Chargers postavili první a deset. McDaniels požadoval zpětnou přihrávku, jen aby byl Davante Adams vyhozen za ztrátu 10 yardů, která rozdrtila hybnost držení míče. O tři hry později se Raiders spokojili s gólem z pole.

co znamená 98

Cardinals 29, Raiders 23 (OT)

samozřejmé: Raiders potřebovali k vítězství gól z pole a byli na pokraji dosahu Daniela Carlsona na Allegiant Stadium, kde nikdy nechyběl. Ale nikdy nedostal šanci, protože fumble Huntera Renfrowa vrátil 59 yardů za touchdown od Cardinals' Byron Murphy Jr.

Dříve: Raiders dominovali více než tři čtvrtiny a dostali čtvrtou zastávku hluboko na svém vlastním území s 12:31 do hry, ale Carr zahodil tři nedokončení v řadě a vrátil míč Arizoně.

Držení míče trvalo méně než 30 sekund, čímž se vyčerpaná obrana vrátila zpět na hřiště. Cardinals využili osm bodů na držení míče a snížili manko na 23:15.

Poté, co se Raiders zastavilo další útočné držení míče, Arizona dostala poslední šanci, k remíze potřebovala osm bodů. Na 4. a 1. Crosby měl Kylera Murraye mrtvého v zadním poli, ale nepolapitelný quarterback utekl a běžel pro první down.

Jakmile se Cardinals dostali za 5 yardovou čáru, Murrayův pokus o podhazování se odrazil od rukou jeho cíle do vzduchu. Linebacker Raiders Jayon Brown málem zachytil míč při skoku, než se dotkl země. Raiders dostali čtvrtou stopku, ale byli vyzváni k trestu za držení daleko od hry. Dokonce i tehdy byl Johnathan Abram málem zachycen na druhém místě. Cardinals ale dostali touchdown a proměnili další dvoubodovou konverzi ve vynucené prodloužení.

Titans 24, Raiders 22

samozřejmé: Mack Hollins bojoval s obráncem a v poslední minutě si v koncové zóně vytáhl míč na skok pro touchdown, ale dvoubodová konverzní přihrávka byla odpálena. Raiders nezískali vnitřní kop a hra skončila.

Dříve: Raiders získali míč v čase 1:02 v prvním poločase a končili 21-10. Snažili se spěchat po dokončení first-down, ale nekompletní přihrávka a pytel si vynutily punt, který byl vrácen na 20 yardů. To umožnilo Titánům v podstatě ukrást tři body těsně před poločasem.

andělské číslo 283

Ve čtvrté čtvrtině, kdy Raiders prohrávali 24:13, našel Carr na brankové čáře při hře o třetí sestup v těsném závěsu Darrena Wallera, jen aby míč zasáhl jeho ruce a do vzduchu zasáhl.

Kontaktujte Adama Hilla na ahill@reviewjournal.com. Následovat @AdamHillLVRJ na Twitteru.