První tým
MacKenna Calvin, stoleté výročí – Druhák vyhrál mistrovství třídy 5A v jižním regionu a skončil na 18. místě.
Kennedy Cox, Sky Pointe — Senior skončil pátý na schůzce státu třídy 3A poté, co se umístil na druhém místě na setkání jižního regionu.
Liliana Devora, Palo Verde — Druhák skončil čtvrtý na schůzce jižního regionu třídy 5A a skončil 10. ve státě.
Soleil Fullmer, Podhůří — Senior skončil pátý na státní schůzce třídy 5A poté, co skončil také pátý na setkání jižního regionu.
Noemia Guechida, pouštní oáza — Senior vyhrál státní mistrovství třídy 4A o více než 20 sekund poté, co vyhrál mistrovství horského regionu pro Diamondbacks, kteří také získali titul státního týmu.
Sienna Maisano, Liberty — Druhák skončil druhý na schůzce státu třídy 4A poté, co skončil druhý na schůzce jižního regionu.
4949 andělské číslo
Elynn Okuda, Shadow Ridge - Prvňák se umístil na třetím místě ve třídě 5A v jižním regionu a skončil na 11. místě ve státě.
Janelle Rivo, Sierra Vista – Senior se umístil na čtvrtém místě na státní schůzce třídy 4A poté, co skončil třetí na srazu Desert Region.
andělské číslo 767
Vianey Toledo, Clark Druhák vyhrál třídu 4A Desert Region setkat a skončil třetí ve státě.
Jenna Walters, Virgin Valley — Druhák vyhrál státní mistrovství třídy 3A poté, co vyhrál setkání jižního regionu o více než 33 sekund.
Trenér roku
Curtis Cowan, pouštní oáza — Vedl Diamondbacks na státní tým třídy 4A a na šampionáty jednotlivců.
Druhý tým
Leara Alcala, Silverado — Junior skončil čtvrtý na setkání třídy 4A v pouštní oblasti a skončil sedmý na státní.
Leah Okuda, Shadow Ridge - Junior skončil na druhém místě ve třídě 5A v jižním regionu a skončil na 29. místě.
Elliot Davidson, Sky Pointe — Junior skončil třetí na schůzce jižního regionu třídy 3A a skončil šestý ve státě.
jaké znamení je červen 4
Charlotte Gillett, Clark – Senior skončil na pátém místě na setkání třídy 4A v pouštní oblasti a skončil devátý na státní.
Evangeline Gladden, Clark — Prvňáček se umístil na druhém místě na schůzce Pouštní oblasti třídy 4A a skončil šestý ve státě.
Ava Grobl, Poušť Oáza - Druhák skončil pátý na setkání třídy 4A Mountain Region a skončil osmý na státní.
Vera Lee, Coronado – Druhák se umístil na osmém místě na schůzce jižního regionu třídy 5A a skončil 21. ve státě.
Mya Libatique, Poušť Oáza - Druhák skončil pátý na státní schůzce třídy 4A poté, co skončil čtvrtý na setkání v horské oblasti.
Gabriella Martinez, biskup Gorman — Druhák skončil na šestém místě na schůzce jižního regionu třídy 5A a skončil na 20. místě.
Adrianna Tsao, pouštní oáza — Senior se umístil na třetím místě v Pouštní oblasti třídy 4A a skončil na 12. místě.
Čestné uznání
Delaney Archer, Liberty
Ella Christensen, Sky Pointe
759 andělské číslo
Zoe Christensen, Arbor View
Hope Esquer, Liberty
951 andělské číslo
Jaqueline Garcia, Canyon Springs
Kandice Gladden, Clark
Brylin Horsley, Sky Pointe
Alexa McAfee, Green Valley
Brooke-Lynn Miller, Coronado
Athena McKinney, Coronado
Moje muzeum, Desert Oasis
Lilly Ochoa, Liberty
Mudrc Serenco, Palo Verde
Kontaktujte Alexe Wrighta na awright@reviewjournal.com. Následovat @AlexWright1028 na Twitteru.